Atliekami geodeziniai darbai

geomanai stipriausi lietuvoje 2021

Geomanai - Sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai

Sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai nustato žemės sklypų ribas projektuojant naujus žemės sklypus, keičiant gretimų sklypų ribas, dalijant arba jungiant žemės sklypus.

Projektai rengiami vadovaujantis organizatoriaus išduotais žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo reikalavimais.

Kaimo plėtros projektai - Geomanai

Kaimo plėtros projektai

Ūkininko sodybos vietos parinkimas. Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai - specialiojo planavimo dokumentai, rengiami siekiant kompleksiškai suplanuoti žemės naudmenų sudėties pakeitimą, kitą su žemės naudojimu susijusią veiklą ir suformuoti žemės ūkio ir jai alternatyvios veiklos subjektų žemėvaldas.

Geomanai - kadastriniai matavimai

Kadastras

Pastatų kadastriniai matavimai. Buto kadastriniai matavimai. Žemės sklypų geodeziniai (kadastriniai) matavimai.

Kadastriniai matavimai skirti įvertinti tam tikro objekto vertę, matmenis bei kitas charakteristikas. Kitais žodžiais tariant, matavimų esmė yra nustatyti nekilnojamojo turto ar žemės sklypo naudmenis ir kitus duomenis.

Gauti duomenys surašomi kadastrinių matavimų byloje.

Geomanai - inžinerinė geodezija

Inžinerinė geodezija

Įvairaus mastelio topografinių nuotraukų sudarymas. 3D topografija. Pastatų/statinių ašių nužymėjimas. Geodeziniai darbai tiesiant komunikacijas.

Statinių nužymėjimas, kontrolinės geodezinės nuotraukos, tūrių skaičiavimas ir topo nuotraukos. Visa tai trumpiau vadinama - inžinerinė geodezija.

Geomanai - aerokartografavimo paslaugos, ortofotografija

Aerokartografavimas

Įvairaus mastelio, ploto ir sudėtingumo ortofotografinių nuotraukų sudarymas.

Aerokartografijos panaudojimo galimybės yra labai plačios, paminėtinos ir populiariausios yra šios: aerokartografavimas (aerofotogrametrija), didelių teritorijų skaitmeninių žemėlapių sudarymas, point cloud sudarymas, teritorijų planavimas, monitoringas (pasikartojantis stebėjimas), topografinių nuotraukų sudarymas, grunto tūrių skaičiavimas, ortofotografija.

3D Skenavimo paslaugos

Antžeminis skenavimas. 3D modelių sudarymas. Darbai su taškų masyvais/debesimis

Informacija ruošiama.