Topografinė nuotrauka

Prieš atliekant bet kokius projektavimo darbus reikalingas pagrindas projektavimui – topografinė nuotrauka arba topografinis planas (iš esmės tai yra tas pats). Taip pat jums pageidaujant galime paruošti ir 3D topo nuotrauką.

Sudarome įvairaus mastelio topo nuotraukas bei suderiname su visomis požeminius inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis.

Topografinės nuotraukos kaina ir atlikimo terminai derinami kiekvienu atveju atskirai. Jie priklauso nuo objekto dydžio, vietos, užstatymo tankio, augalijos kiekio, topografinės nuotraukos paskirties.

Topo nuotraukos kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių įskaitant objektų skaičių, sudėtingumą ir panašai. Norėdami sužinoti preliminarius kainoraščius visada galite kreiptis į mus. Atsakysime į visus iškilusius klausimus bei pakonsultuosime. Vienas dažniausiai klientų užduodamų klausimų – kokius dokumentus būtina pateikti norint užsisakyti topografinės nuotraukos paslaugą. Būtinai turite pateikti planuojamos topografinės nuotraukos teritorijos planą, kad būtų galima įvertinti topografinės nuotraukos parengimo kainą.

Topografinė nuotrauka yra padaroma ne per dieną, tad kuo greičiau kreipsitės – tuo greičiau pradėsime darbus.